2 hodnocení

Krabičkový komplet

Dárkový set sušeného ovoce udělá radost každému. Elegantní papírové krabičky s naším nejlepším sušeným ovocem. Obdarujte své blízké a nebo si uděláte radost sami?

Obsah krabičkového kompletu:

  • Křížaly 50g
  • Křížaly se skořicí 50g
  • Sušené Hrušky 60g
  • Sušené Banán 60g
nejvyšší kvalita z Kostariky
nejoblíbenější sušené ovoce
poctivá ruční výroba
poctivá řemeslná ruční výroba
ideální na přípravu koktejlů
4 druhy sušeného ovoce
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 144
Značka: Usušeno
219 Kč
Kategorie: Sušené ovoce
Ovoce: Jablko, Banán, Hruška
Složení: 100% jablečné plátky, 100% plátky hrušek, 100% banán, skořice
Sušeno: vzduchem
Balení: 4x krabička
Skladování: v suchu , chraňte před přímým slunečním zářením
Trvanlivost: 8 měsíců
Hmotnost: 220 g
Vyrobeno: ČR
Položka byla vyprodána…

Krabičkový komplet sušeného ovoce

Naše nejoblíbenější sušené ovoce jsme pro vás zabalili do elegantních papírových krabiček, takže jsou ideální jako dárek. V dárkovém krabičkovém kompletu naleznete čtyři druhy našeho nejlepšího sušeného ovoce. Darujte svým blízkým sladké, ale zdravé potěšení.

 

Co v Krabičkovém kompletu naleznete?

Sušená jablka Křížaly
Sušené jablečné plátky bez přidaného cukru a oxidu siřičitého jsou bohatým zdrojem vlákniny a energie. Můžete je použít jako náhradu čerstvého ovoce nebo jako svačinku do školy nebo do práce. Skvěle se hodí také do kaší, müsli či závinů.

Sušené ovoce uplatníte při pečení do různých náplní, kaší, müsli, nebo jen tak smíchané třeba s ořechy.

Díky naší technologii sušení si skvělou chuť čerstvého ovoce si tak můžete užívat i během zimních měsíců.

 

Sušená jablka Křížaly se skořicí

Naše sušená jablka jsou vyráběna z českých jablek z ovocných sadů Synkov, kde si necháváme míchat speciální mix odrůd. Neobsahují žádný přidaný cukr ani konzervační látky. Díky ručnímu a šetrnému zpracování se vyznačují vysokou kvalitou a udrží si až 80% všech prospěšných látek. Navíc obsahují spoustu vitamínů, minerálů, vlákninu a antioxidanty.

 

Sušené hrušky

Sušené hrušky bez přidaných cukrů a oxidu siřičitého, dodají energii a zaženou chuť na sladké. Hodí se tak pro děti i sportovce a díky vysokému obsahu vlákniny jsou vhodné i do redukčních diet. Navíc jsou zdrojem vitamínu B2, který snižuje míru únavy a podporuje činnosti nervové soustavy.

 

Sušené banány

Naše sušené banány jsou bez přidaného cukru a konzervantů a neobsahují rostlinný olej. Pro sušení si vybíráme jen ty nejzralejší banány, a proto mají po usušení výraznou banánovou chuť a vůni. Díky ručnímu a šetrnému zpracování si zachovají spoustu užitečných látek. Rychle doplní energii a obsahují spoustu hořčíku a draslíku.

Sušená banánová kolečka bez přidaného cukru a oxidu siřičitého jsou bohatým zdrojem vlákniny a energie. Můžete je použít jako náhradu čerstvého ovoce nebo jako svačinku do školy nebo do práce. Skvěle se hodí také do kaší, müsli či závinů.

 

Vyrobeno v souladu s přírodou.
S láskou ručně vyrobeno v České republice.
Výhradně používáme čerstvé suroviny Výhradně používáme čerstvé suroviny