1 hodnocení

Lyofilizované mango

Pro všechny milovníky exotiku tu máme mango! Je hezky vyzrálé a tím pádem krásně slaďoučké. Perfektní na zdravé mlsání, ale dobré bude i s jogurtem a granolou a nebo se Vám bude hodit při zdobení dortů.

Díky šetrnému procesu zpracování si mango zachovávají všechny důležité vitamíny a minerální látky. Mango je zdrojem antioxidantů a podílí se na omlazení těla i ducha!

100% lyofilizované ovoce
100% lyofilizované ovoce
přírodní zdroj minerálních látek
přírodní zdroj antioxidantů
jsou křupavé a voňavé
je křupavé a voňavé
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 450/25 450/50 Zvolte variantu
Značka: Usušeno
58 Kč 118 Kč od 58 Kč
Kategorie: Sušené ovoce
Záruka: 1 rok
Ovoce: mango
Složení: mango
Množství: 25 g a 50 g
Balení: znovuuzavíratelný ZIP sáček
Skladování: při teplotě do 20 °C mimo přímé slunce
Trvanlivost: 1 rok
Země původu: Česká republika

Lyofilizované mango

Tropické mango jsme nakrájeli na plátky a usušili mrazem. Vznikla tak dokonalá exotická pochoutka, kterou si určitě oblíbíte. Sušené mango si můžete dát jen tak na svačinu a nebo ho použít při přípravě snídaně. Skvěle chutná s bílým jogurtem a granolou.

Díky šetrnému procesu zpracování si také uchová autentickou chuť, barvu i vůni. Při kousnutí krásně křupe a rozplývá se na jazyku.

Lyofilizované mango je perfektní zdroj mnoha účinných látek. Je plné vitamínů a navíc je zdrojem přírodních antioxidantů. Pomáhá bránit před stárnutím a degenerací buněk, takže se podílí na omlazení těla. S pomocí manga můžete navíc účinně pročistit celý organismus.

 

Jak sušíme ovoce

Sušení mrazem probíhá ve dvou krocích. V tom prvním se ovoce ochladí na -80°C a následně se umístí do vakua, kde se z něj odstraní až 95% vody.

V druhém kroku se postupně zvyšuje teplota a snižuje se vakuum, čímž dochází k finální úpravě. Výsledkem je sušené ovoce, které si zachovává svůj tvar, téměř stejné nutriční hodnoty i obsah vitamínů a minerálních látek.

 

Vyrobeno v souladu s přírodou.
S láskou ručně vyrobeno v České republice.
Používáme výhradně čerstvé suroviny