Neohodnoceno

Lyofilizované višně

Mrazem sušené višně pro všechny milovníky sladko kyselé chuti. pokud milujete typickou chuť čerstvých višní, jsou naše sušené višně právě pro vás! Výborné jsou i v jogurtu, budou se ale hodit i při pečení.

Díky šetrnému procesu zpracování si višně zachovávají všechny důležité vitamíny a minerální látky. Jsou zdrojem minerálních a stopových látek, které si tělo nedokáže vytvořit samo.

100% lyofilizované ovoce
100% lyofilizované ovoce
přírodní zdroj minerálních látek
přírodní zdroj minerálních látek
jsou křupavé a voňavé
jsou křupavé a voňavé
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 447/25 447/50 Zvolte variantu
Značka: Usušeno
58 Kč 118 Kč od 58 Kč
Kategorie: Sušené ovoce
Záruka: 1 rok
Ovoce: Višně
Složení: višně
Množství: 25 g a 40 g
Balení: znovuuzavíratelný ZIP sáček
Skladování: při teplotě do 20 °C mimo přímé slunce
Trvanlivost: 1 rok
Země původu: Česká republika

Lyofilizované višně

Mrazem sušené sladkokyselé višně skvěle chutnají s bílým jogurtem a granolou. Chutnají přesně tak, jako když si je v létě utrhnete ze stromu. Navíc jsou vypeckované, takže si na nich můžete hned pochutnat.

Díky šetrnému procesu zpracování si také uchovávají svůj tvar, barvu i vůni. Skvěle se tak hodí nejenom do kaše či jogurtu, ale i jako ozdoba na různé dorty.

Lyofilizované višně jsou zdrojem minerálních a stopových látek, které si tělo nedokáže vytvořit samo. Višně dokáží na sebe vázat škodlivé látky, které se tak mohou z těla vyloučit. Pomáhají čistit krev, játra a ledviny. Nejnovější studie naznačují, že jejich konzumace mě blahodárný vliv na léčení cukrovky.

 

Jak sušíme ovoce

Sušení mrazem probíhá ve dvou krocích. V tom prvním se ovoce ochladí na -80°C a následně se umístí do vakua, kde se z něj odstraní až 95% vody.

V druhém kroku se postupně zvyšuje teplota a snižuje se vakuum, čímž dochází k finální úpravě. Výsledkem je sušené ovoce, které si zachovává svůj tvar, téměř stejné nutriční hodnoty i obsah vitamínů a minerálních látek.

 

Vyrobeno v souladu s přírodou.
S láskou ručně vyrobeno v České republice.
Používáme výhradně čerstvé suroviny